Nasza misja i filozofia

Misją naszej firmy jest rozwój naszych Klientów zwiększając ich konkurencyjność i innowacyjność na rynku Polskim i w Unii Europejskiej. Filozofia naszego działania polega na prezentacji jasnych i przejrzystych propozycji projektów dla Klientów, maksymalizując korzyści ekonomiczne, które przyczynią się do rozwoju danego przedsiębiorstwa.

Profesionalizm

Jesteśmy doświadczonym zespołem z długoletnim doświadczeniem, wyniesionym z firm polskich jak i międzynarodowych. Nasi Klienci mogą oczekiwać od nas konkretnych rozwiązań w dziedzinach: projektowania rozwiązań technologicznych, zarządzania projektami, optymalizacji procesów, pozyskiwania Funduszy Unijnych, wdrażania projektów informatycznych. Stosujemy sprawdzone metody prowadzenia projektów.

Wartości

Nasz cel to najwyższa jakość naszych usług. Realizujemy nasze projekty w optymalnym czasie, będąc konkurencyjni cenowo. Na nasze wdrożenia i produkty dajemy Klientom gwarancję. Wszystkie nasze działania są nastawione na budowanie wartości firmy w długim okresie poprzez dbanie o najwyższą jakość naszej pracy i dostarczanych produktów/usług oraz dostarczanie wartości naszym klientom w sposób umożliwiający ich maksymalny rozwój. Stosujemy zrównoważony rozwój firmy oraz dbamy o otocznie naturalne i stosunki lokalne. Nasza organizacja jest sprawna i nastawiona na jakość dla Klienta. Szybkość działania jest naszym atutem. Każde nasze działanie kończymy – nie pozostawiamy rzeczy samych sobie.

Rozwój

Jednym z głównych filarów filozofii firmy jest ciągły rozwój, dlatego nie boimy się zmian i systematycznie podejmujemy kroki, zmierzające do ulepszenia naszej działalności w każdym jej aspekcie. Do naszych działań szukamy innowacyjnych rozwiązań, nie boimy się nowości. Nasze produkty zawierają najlepsze rozwiązania, unikalne na rynku światowym.

Jakość

Nasz cel to najwyższa jakość naszych usług. Realizujemy nasze projekty w optymalnym czasie, będąc konkurencyjni cenowo. Na nasze wdrożenia i produkty dajemy Klientom gwarancję.

o_nas

O nas

Vivende jest firmą, która powstała z myślą o dostarczaniu kompleksowych rozwiązań pozwalających na produkcję energii elektrycznej opartej na Odnawialnych Źródłach Energii (OZE). W ofercie swej firma posiada turbiny wiatrowe o pionowej osi obrotu (Vertical Axis Wind Turbine, VAWT) o mocach do 20kW, generatory wolnoobrotowe, konstrukcje wież do 30 m, urządzenia do napowietrzania wody. Firma prowadzi usługi montażowe i kompletne przygotowanie projektów. Współpracujemy również z producentami paneli fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Proponowane rozwiązania pozwalają w pełni zaspokoić zapotrzebowanie gospodarstwa rolnego, małej firmy, gospodarstwa domowego na energię elektryczną uniezależniając się od tradycyjnego dostawcy prądu. Nasze produkty w tym turbiny wiatrowe ze względu na specyficzną konstrukcję silnika wiatrowego nadają się do instalacji na terenach silnie zurbanizowanych.

Turbiny wiatrowe


Zasada działania silników wiatrowych Vivende opiera się na zamianie energii kinetycznej wiatru na energię kinetyczną wirnika. Realizowane to jest za pomocą zestawu odpowiednio ukształtowanych i ustawionych łopat, które wprawiają w ruch obrotowy rotor. Opracowano je jako profile wzorowane na kształcie lotniczych profili skrzydła samolotu. Łopaty nie stanowią integralnej części wirnika, zaś ich konstrukcja pozwala na łatwy montaż i demontaż. Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem pełnej specyfikacji naszych produktów kliknij poniższy link.

Specyfikacja techniczna