Oferowane usługi:

 1. Start-Up

  Wspomagamy start-upy – opracowanie i wprowadzanie nowych produktów na rynek. Produkty i usługi powinny być przyjazne dla środowiska. W trosce o aspekty środowiskowe pomagamy przygotować indywidualną ofertą.

  spotkanie
 2. Usługi B+R

  Jesteśmy Twoim kompetentnym i niezawodnym partnerem dla MŚP w zakresie zarządzania projektami badawczymi. Nasz zespół posiada szeroką wiedzę z zakresu inżynierii mechanicznej, informatyki nauk o środowisku, inżynierii chemicznej. Wykorzystując tę wiedzę zrealizowaliśmy już z sukcesem szereg różnych projektów badawczych, takich jak: opracowanie nowego typu wertykalnych turbin wiatrowych, system IT do zarządzania sferą B+R, wirtualne ogrodzenie, bezinwazyjna sztuczna ramka do zbierania miodu, platforma do stosowania w pszczelnictwie, nowy typ generatora wolnoobrotowego

  umowa
 3. Współpraca z Nauką

  Współpracujemy z uniwersytetami polskimi i zagranicznymi. Dzięki tej współpracy mamy dostęp do najnowszych wyników badań i możemy je stosować w realizowanych projektach.

  oferta
 4. Fundusze i Granty

  Dzięki naszemu doświadczeniu możemy wspierać firmy w zarządzaniu projektami badawczymi, począwszy od przygotowania wniosku grantowego, koordynacji projektu, aż po sprawozdawczość finansową. Mamy doświadczenie w wyszukiwaniu odpowiednich schematów finansowania konkretnych pomysłów i formułowaniu wniosków

  projekt
 5. Sieciowanie

  Prowadzimy szereg projektów zbudowanych na zasadzie Konsorcjów. Dzięki dostępowi do naszej sieci MŚP, firm przemysłowych, grup interesu, stowarzyszeń przemysłowych, uniwersytetów i instytucji finansujących możemy zbudować odpowiednie konsorcjum projektowe, które będzie odpowiadać potrzebom niemal każdego projektu.

  instalacja
 6. Model Finansowy

  Tworzymy kompletne biznesplany. Nasze modele są w pełni zintegrowane, a wszystkie zaawansowane obliczenia są wykonywane automatycznie. Ten załączony model jest w pełni zautomatyzowany. Jesteśmy firmą posiadającą kompetencje w zakresie rachunkowości zarządczej, rachunkowości finansowej, zarządzania projektami, optymalizacji kosztów i pozyskiwania dotacji unijnych. Nasze doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji unijnych pozwala nam przygotować optymalną ofertę dla Ciebie i Twojej firmy.

  instalacja